Pentru o experiență cât mai plăcută în sistemul Adservio vă recomandăm actualizarea browser-ului sau folosirea unui alt browser modern: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, etc.
Educational units that have chose Adservio
Alba
  • Scoala Gimnazială
    "Mihai Eminescu"
    com. Ighiu, str. Școlii. nr. 32
  • Liceul Teoretic
    "Petru Maior"
    Strada Vadului Nr. 1
  • Colegiul Național
    "„Bethlen Gabor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ovidiu Hulea”"
    -str. Cuza Voda nr.35
  • Școala Gimnazială
    "„Singidava”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr. 3 Cugir"
    Aleea Constructorului, Nr. 1
  • Școala Gimnazială
    "„Iosif Pervain”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Ion D. Lăzărescu”"
    Victoriei, nr.9
  • Liceul Teoretic
    "„David Prodan”"
    Victoriei nr.15
  • Școala Gimnazială
    "„Blandina”"
    -
Arad
  • Școala Gimnazială
    "”Gheorghe Popovici”"
    425
  • Școala Gimnazială
    "„Vânători”"
    str. Principală[, nr. 614
  • Liceul Tehnologic
    "de Industrie Alimentară"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Moga Voievod”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Construcții și Protecția Mediului”"
    -
  • Grup Școlar
    "„Ioan Buteanu”"
    -
  • Colegiu Național
    "Colegiul Național „Preparandia - Dimitrie Țichindeal”"
    Bd. Gen Dragalina nr 5-7
  • Școala Gimnazială
    "„Iosif Moldovan”"
    Str.Oituz, nr.108-114
  • Liceul Tehnologic
    "„Chișineu-Criș”"
    -
  • Seminarul Teologic
    "Ortodox"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Gheorghe Lazăr”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion Creangă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Virgil Iovănaș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Slavici”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Zădăreni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Fiscut”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Pilu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Iuliu Moldovan”"
    Calea Timișorii, Nr. 29-31
  • Liceul Teoretic
    "„Jozef Gregor Tajovsky”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Secusigiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Șagu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Taut”"
    -
Argeș
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Nr.1 Poienarii de Muscel"
    Poienari
  • Colegiul Național
    "„Dinicu Golescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Albești”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petre Ionescu Muscel”"
    Vlaicu Voda nr.2
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gabriel Marinescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vulpești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tudor Vladimirescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Bălăceanu-Stolnici”"
    Str. Principală, Nr.160
  • Școala Gimnazială
    "„I.C.Lazarescu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Zinca Golescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Toma Brătianu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Căteasca”"
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Pillat”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Vedea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 STOENESTI"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Pietrosani"
    -Nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Iașului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Beleți- Negrești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Iorgulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Merișani”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Petre Tudose”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Negru Vodă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Centrul Scolar de Educatie Incluziva
    "„Sfantul Nicolae”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Liviu Rebreanu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Ion C. Brătianu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    ""Cotești""
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Liceu Tehnologic
    "„Liceul Tehnologic Construcții de Mașini”"
    Str. Uzinei, Nr. 1-3
  • Liceul Tehnologic
    "„Liviu Rebreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Davila”"
    Str. Făgăraș, Nr. 10
  • Liceu Tehnologic
    "„Dimitrie Dima”"
    Strada Războieni nr.35
  • Școala Gimnazială
    "„Hârsești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Rădulescu Codin”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„General Constantin Cristescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Bălcescu” Pitești"
    Blv. Nicolae Bălcescu
  • Liceul
    "cu Program Sportiv"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„I.C.Petrescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    Str. Alexandru Ioan Cuza, nr.351
  • Școala Gimnazială
    "„Petre Badea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mircea Eliade”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„George Topîrceanu”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Costin D. Nenițescu”"
    -
  • Școala de Muzică
    "Câmpulung"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Galeșu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Marin Braniște”"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Carol I”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constatin Brâncoveanu”"
    Mihai Eminescu, Nr. 13
  • Școala Gimnazială
    "„Matei Basarab”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Moșoaia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Prof. Univ. Dr. Ion Stoia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tudor Mușatescu”"
    -
  • Liceul cu Program Sportiv
    "„Viitorul”"
    - Nicolae Dobrin, 20
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Simonide”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Adrian Păunescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Naum Râmniceanu”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„CÂMPULUNG”"
    ȘOSEAUA BRAȘOVULUI NR 1
  • Școala Gimnazială
    "„Tudor Cornel”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDEASA"
    Strada PRINCIPALĂ, Nr. 68,
  • Liceul Tehnologic
    "„Dacia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dârmănești”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "„Fantezia”"
    -
Bacău
  • Colegiul Național
    "Ferdinand I"
    Strada George Bacovia nr. 45
  • Școala Gimnazială
    "„Strugari”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Popovici”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Rareș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dealu Morii”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială nr. 1 Balcani"
    Strada Școlii, nr. 272
  • Școala Gimnazială
    "„Ioana Radu Rosetti”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Nr. 2 Targu Ocna"
    -Oituz, 13
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan Cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Sever”"
    1 Mai, nr. 4
  • Școala Gimnazială
    "„Helegiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Avramescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Borcea”"
    Principală, nr. 123
  • Școala Gimnazială
    "„Vultureni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala „Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială cu clasele I-VIII
    "Nr. 1 „Sărata”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Onești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Frumoasa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Gh. Radu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Costachi Ciocan”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Luizi- Călugăra"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Scorțeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Pîrjol”"
    -
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Alexandru Șafran”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Călugăreni”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„JACQUES M. ELIAS”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Costache Negri”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "Colegiul Tehnic „Dimitrie Ghika”"
    Str. Liceului, nr. 1
  • Școala Gimnazială
    "„Horgești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LIVEZI"
    -STR. PRINCIPALĂ
  • Școala Gimnazială
    "„Alecu Russo”"
    -
Bihor
  • Școala Gimnazială
    "ÎNV. GÂLGĂU IOSIF"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucreția Suciu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic Nr. 1"
    str. Principala, nr. 134
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Colegiul Național
    "„Avram Iancu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Balasi Jozsef”"
    -
  • Colegiu Național
    "COLEGIUL NAȚIONAL SAMUIL VULCAN"
    Piața Samuil Vulcan, numărul 18
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Slavici”"
    -
  • Liceul Tehnologic Agroindustrial
    "”Tamasi Aron”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Roman”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Colegiul Național
    "„Teodor Nes”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Popoviciu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Octavian Goga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Viorel Horj”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr. 1 „Șuncuiuș”"
    -
  • Liceul Pedagogic
    "„Nicolae Bolcaș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Nicolae Jiga”"
    str.Republicii, nr.36 A
  • Școala Gimnazială
    "„Balasko Nandor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vulcan”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Ioan Ciordaș”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„HORVÁTH JÁNOS""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Avram Iancu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dimitrie Cantemir”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Bălceasca”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Octavian Goga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.16"
    -
  • Colegiul Economic
    "„Partenie Cosma”"
    -
  • Colegiul National
    "„Emanuil Gojdu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Iosif Vulcan”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Constantin Brâncuși”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Mihai Viteazul”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Traian Vuia”"
    -
  • Liceul Tehnologic Sanitar
    "„Vasile Voiculescu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ady Endre”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Aurel Lazăr”"
    -
  • Școala Creștină Privată din
    "Cartierul Romilor Tinca"
    -
  • Gradinita cu Program Prelungit Aleodor
    "Gradinita cu Program Prelungit Aleodor"
    Strada Moldovei, nr. 3
  • Liceul Greco-Catolic
    "„Iuliu Maniu”"
    -
  • Liceul Ortodox
    "Liceul Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu”"
    str. Aluminei, nr. 88
  • Liceul Reformat
    ""LORANTFFY ZSUZSANNA""
    -
  • Liceul Teologic Baptist
    "„Emanuel”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Petofi Sandor”"
    -
  • Liceul Teologic Penticostal
    "”Betel”"
    -
  • Liceul Tehnologic Special
    "Nr.1"
    -
  • Palatul Copiilor
    "și Elevilor"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Gabriel Țepelea”"
    -
  • Centrul Școlar de Educație Incluzivă
    "„Bonitas”"
    -
  • Centrul Școlar de Educație Incluzivă
    "„Cristal”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bocskay Istvan”"
    -
  • Centrul Școlar de Educație Incluzivă
    "Nr.1"
    -
  • Centrul Școlar de Educație Incluzivă
    "Nr.1"
    -
  • Centrul Școlar de Educație Incluzivă
    "„Orizont”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Floare de Lotus”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Alexandru Roman”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gáspár András”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Constantin Șerban”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Horea”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Unirea”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Georgiu Popa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Puiu Sever”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Aurel Pop”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI"
    PRINCIPALĂ, nr.169
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 2"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr.1 Brusturi"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • PRIMARĂ
    "ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 POCOLA"
    PRINCIPALĂ NR.44
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 2"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 Cheresig"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.11"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dacia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Bogdan”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Arany Janos”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Jozef Kozacek”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Miron Pompiliu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr. 1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Kazinczy Ferenc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Szalardi Janos”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nestor Porumb”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Liceul Teoretic
    "Lucian Blaga"
    -
Bistrița-Năsăud
  • Liceul Tehnologic
    "„Feldru”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Tiberiu Morariu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tiha Bargaului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sever Pop”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Sanitar”"
    B-dul Republicii nr 18
  • Liceul Creștin
    "„Logos”"
    str. Busuiocului nr. 17
  • Școala Gimnazială
    "„Ilva Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Economic Năsăud”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Florian Porcius Rodna”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Liviu Rebreanu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Telciu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dariu Pop”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Romuli”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Demian Nechiti”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucian Blaga”"
    -
  • Liceul cu Program
    "Sportiv"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "de Servicii"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 4"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 7"
    -
  • Colegiu Național
    "Colegiul Național Andrei Mureșanu Bistrița"
    Bulevardul Republicii, nr. 26
  • Liceul Tehnologic
    "Agricol"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Grigore Moisil”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„INFOEL”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
Botoșani
  • Colegiul Național
    "A.T. Laurian"
    Strada Nicolae Iorga 19, Botoșani
  • Scoala gimnazială
    "A.L Cuza"
    Bulevardul Victoriei 108
  • Scoala Gimnaziala
    "Școala Gimnazială Nr. 1 Saveni"
    Str. Nicolae Iorga, nr. 3
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Concești"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Coman”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Murariu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Grigore Ghica”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Vlădeni - Deal”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dimitrie Romanescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 7 „Octav Băncilă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Hudești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Orășeni Deal”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Alexandru Vlahuță”"
    Strada Principală nr.44
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Episcop Doctor Partenie Ciopron”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Dimacheni”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ștefan Luchian”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Antipa”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Sfântul Apostol Andrei”"
    -
Brăila
  • Școala gimnazială
    "Gemenele"
    Com. Gemenele
  • Școala gimnazială
    "Romanu"
    Strada Republicii 55
  • Colegiul Național
    "Nicolae Bălcescu"
    B-dul Alexandru Ioan Cuza nr.182
  • Școala Gimnazială
    "Mihai Viteazul"
    Strada Sebeșului
  • Școala Gimnazială
    "Al. I. Cuza"
    Strada Ghioceilor 12
  • Centrul Județean
    "de Resurse și Asistență Educațională"
    Bd. Cuza I. Al., 172
  • Grădiniță
    "Nr.51 - "Alba Ca Zapada""
    Strada Nicolae Titulescu 36
  • Școala Profesională
    "„Emil Drăgan”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ghe. K. Constantinescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Costache Grigore Șuțu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gropeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Vechiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Racovița”"
    -
Brașov
  • Liceul teoretic
    "George Moroianu"
    George Moroianu, nr. 110
  • Școala Gimnazială
    "Ghimbav"
    str. Pieții nr 70
  • Școala gimnazială
    "Sânpetru"
    Strada Căprioarei 2-3
  • Şcoala Gimnazială
    "Halchiu"
    Strada Feldioarei 471, Hălchiu 507080
  • Școala Gimnazială
    "„Voila”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.14"
    -
București
  • Colegiul
    "Spiru Haret"
    Strada Italiană 17, București 020974
  • Colegiul
    "Mihai Eminescu"
    Strada George Georgescu 2, București 040133
  • Liceul Teoretic
    "Jean Monnet"
    Strada Jean Monnet 2, București 011957
  • Liceu
    "Little London"
    Iancu Nicolaie 65, Voluntari, Ilfov 077191
  • Liceul Teoretic
    "Mihai Ionescu"
    Strada Căuzași, București 030167
  • Complexul Educațional
    "Laude-Reut"
    Strada Iuliu Barasch 15, București 030791 / Str. Cluceru Udricani 12 030782
  • Liceul Teoretic
    "Școala Europeană"
    Bulevardul Poligrafiei 69-71, București 013704
  • Liceul Teoretic
    "Școala mea"
    Strada Văliug, București 013986
  • Grădiniță, Școala & Liceu
    "IOANID"
    Str. Nicolae Iorga nr. 21, București
  • Școala Primară
    "Școala Primară Ana Lugojana"
    București
  • Fundația
    "Scoala Gimnaziala International Premium School of Bucharest"
    Sos. Berceni nr. 24
  • Centrul de meditatii
    "Centrul de meditatii ElitEducation"
    Piata Rosetti 6, et 1, Ap. 1, Interfon 1
  • Școala gimnazială
    "Ferdinand I"
    Bulevardul Gării Obor 16
  • Liceul Teologic Adventist
    "Ştefan Demetrescu"
    Șoseaua Vitan-Bârzești 9-11
  • Scoala Gimnaziala
    "Kids Palace"
    Str. Obolului, nr. 10, sector 4
  • Scoala
    "Sf. Andrei"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Herastrau"
    Str. Borsa, nr. 27
  • Școala Gimnazială
    "„Rut”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.103"
    -
  • Liceul de Arte Plastice
    "„Nicolae Tonitza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 40"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.41"
    -
  • Centrul de zi pentru copii
    "„Stânta Mucenița Sofia”"
    -
  • Colegiul Tehnic de Aeronautică
    "„Henri Coandă”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Gheorghe Lazăr”"
    Sector 5
  • Liceul Teoretic
    "„Ştefan Odobleja”"
    Sector 5
  • Liceul Teoretic
    "„Ion Barbu”"
    București - Sector 5
  • Liceul Teoretic
    "„D. Bolintineanu”"
    Sector 5
  • Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară
    "„Dumitru Moțoc”"
    Sector 5
  • Colegiul Tehnic
    "„Energetic”"
    Sector 5
  • Colegiul Economic
    "„Viilor”"
    Sector 5
  • Colegiul Tehnologic
    "COLEGIUL TEHNOLOGIC "GRIGORE CERCHEZ""
    Sector 5
  • Liceul Tehnologic
    "„Dimitrie Gusti”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 2"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„Principesa Margareta”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 115"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 124"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 125"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 126"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 127"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 128"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„Luceafărul”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 131"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Tocilescu”"
    Str. Grigore Tocilescu nr.20 Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 134"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 135"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 136"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„Mircea Sântimbreanu”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„I.I. C. Brătianu”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 143"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 144"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„I.G. Duca”"
    Sector 5
  • Şcoala Gimnazială
    "„Petrache Poenaru”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„George Călinescu”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 150"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 188"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 280"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială Specială
    "Nr. 9"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "„Federico Garcia Lorca”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.153"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sfinții Constantin și Elena”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.206"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.99"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Traian Vuia”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Octav Onicescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Șerban Vodă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.96"
    -
  • Școala Gimnazială
    "M&DORADO"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Leonardo da Vinci”"
    str. Gheorghe Petrascu nr.55, sector 3
  • Școala Gimnazială
    "Nr.92"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.117"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Eremia Grigorescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Labiș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.184"
    Str. Stefan Magheri, nr.13
  • Școala Gimnazială
    "Nr.194"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.108"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 79"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Uruguay”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.6"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„I.C. Brătianu”"
    -
  • LICEUL TEHNOLOGIC
    ""SFANTUL PANTELIMON""
    Str. Hambarului nr. 12 A
  • Școala Gimnazială
    "„Tudor Arghezi”"
    Str. Tudor Arghezi, Nr. 46-50
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 25"
    Str. Silvia, Nr. 54
  • Școala Gimnazială
    "„Maica Domnului”"
    Intrarea Cobiliţei nr. 8
  • Colegiul Economic
    "„Hermes”"
    -
  • Școala Gimnazială de Arte
    "Nr.4"
    -
  • Arhiepiscopia
    "Bucureștilor"
    -
Buzău
  • Colegiul național
    "Bogdan Petriceicu Hasdeu"
    Bd-ul Gării, nr.1
  • Școala Gimnazială
    "George Emil Palade"
    Str. Spiru Haret nr.8
  • Școala Gimnazială
    "Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu"
    Bd. Nicolae Bălcescu nr.28
  • Liceul de Arte Buzău
    "Liceul de Arte "Margareta Sterian""
    Str. Bucegi, nr.6
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic ”Alexandru Marghiloman”"
    str. Ivănețu nr. 7, Buzău
  • Scoala Gimnaziala
    "Nr 11"
    Str. Chiristigii nr. 5
  • Colegiul Național
    "Mihai Eminescu"
    Str. Independenței nr.22
  • Şcoală Gimnazială
    "Şcoala Gimnazială comuna Amaru"
    Str. Principală, Nr. 50
  • Şcoala Gimnazială
    "Scutelnici"
    Scolii 17
  • Liceu
    "Seminarul Teologic Ortodox "Chesarie Episcopul""
    Aleea Episcopiei, nr. 1
  • Liceul cu Program Sportiv
    "„Iolanda Balas Soter”"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "Spiru Haret"
    Spiru Haret, nr 6
  • Școala Gimnazială
    "Episcop Dionisie Romano"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Meserii și Servicii"
    -
  • Liceul Agricol
    "DR. C. ANGELESCU"
    Crizantemelor, 17
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Cei șapte pitici"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nicolae Titulescu"
    -
  • Scoala Gimnaziala
    "Sfantul Apostol Andrei"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore”"
    Victoriei, Nr. 73
  • Colegiul
    "Economic"
    Tudor Vladimirescu, Nr. 15
  • Liceul Tehnologic
    "Grigore C. Moisil"
    Iazul Morilor, Nr. 11
  • Liceul Tehnologic
    "Henri Coandă"
    Horticolei, Nr. 50
  • Liceul
    "Tehnic"
    Bulevardul Industriei
  • Liceul Tehnologic
    "Dimitrie Filipescu"
    Dimitrie Filipescu, Nr. 6
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 7"
    Dorobanţi, Nr. 1
  • Școala cu clasele I - VIII
    "Școala Gimnazială ”Ion Creangă”"
    Victoriei 60A
  • Școala Gimnazială
    "Mihail Kogălniceanu"
    Transilvaniei, 313
  • Școala Gimnaziala
    "P.H.Zangopol"
    Stupăriei 1
  • Școala Gimnazială
    "Nicu Constantinescu"
    Colonel Ion Buzoianu nr.109
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Munteanu Murgoci”"
    -
  • Liceul
    "Liceul Special pentru Deficienţi de Vedere"
    Horticolei 54
  • Școala Gimnazială
    "„Mihăilești”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "Nicolae Iorga"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Vernescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Podgoria”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Viperești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Ilie Pavel”"
    - str. Toamnei, nr. 4
  • Școala Gimnazială
    "„Gherăseni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Blăjani”"
    Strada Primariei, nr 1
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "„Bobocei din Micro III”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Pietroasele”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Pamfil Georgian”"
    strada principală, sat Nemertea, com.. Gura Teghii, Buzău
  • Liceul Tehnologic
    "„Mărgăriţi”"
    -
  • Școala cu clasele I-VIII
    "ŞCOALA GIMNAZIALĂ ODĂILE"
    Strada Principală FN
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Colegiul Național
    "„Alexandru Vlahuță”"
    Strada ”Tudor Vladmirescu”, Nr. 13
  • Școala Gimnazială
    "„Racovițeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Pănătău"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Giurescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lunca Priporului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ziduri”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Murgești”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Lopatari”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Şcoală gimnazială
    "„Brădeanu”"
    Str. Sf. Gheorghe, Nr. 147, cod postal 127090
  • Liceu Teoretic
    "„Pogoanele”"
    Strada Unirii, Nr.19
  • Școala Gimnazială
    "„Sărulești”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Nr. 8"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Râmnicului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Modreni”"
    -
  • Liceul Tehnologic Economic
    ""Elina Matei Basarab""
    str Lalelelor nr1
  • Liceul Teoretic
    "„Boldu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cândești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Topliceni"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Voiculescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Dincă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 6"
    -
  • Școala cu clasele I-VIII
    "„Haleș”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Nr. 9"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Radu Vlădescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Glodeanu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tache și Ecaterina Tocilescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dumitru I. Ionescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Colți”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Buda”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Stâlpu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Cătina”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Scorțoasă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Prof. Dr. Ion Anghel”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Chiliile”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Grădinița cu Program Prelungit „Lumea Copilăriei”"
    Bld. 1 Decembrie 1918, Nr. 1
  • Școala Gimnazială
    "Largu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mânzălești”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Nr. 10"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Smeeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bălăceanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bozioru”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Puiești"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Pătârlagele”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Vernești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Glodeanu Sărat”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Victor Frunză”"
    -
  • Scoala
    "Centrul Scolar de Educație Incluzivă Rm.Sarat"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„SCOALA GIMNAZIALA sat MAXENU , com. TINTESTI"
    -str. Principala, nr. 855
  • Școala Gimnazială
    "„Vâlcelele”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Năeni"
    str. Principala nr 138
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Roșca”"
    -
  • Grădinița cu Program Normal
    "„Orizont”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "„Mugurașii”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cislău”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Siriu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I.A.Rădulescu Pogoneanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Măgura”"
    Mihai Viteazul, Numarul 180
  • Școala Gimnazială
    "„Săhăteni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cănești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Robeasca”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mărgăritești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cernatești”"
    -
  • Liceul Tehnologic Agricol
    "„Smeeni”"
    -
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Amara”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ghergheasa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Efrimescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„N.I. Jilinschi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vadu Pașii”"
    -
Călărași
  • Şcoala Gimnazială
    "Carol I"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Duiliu Zamfirescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion Ghica”"
    -
  • Școala Gimnazială Specială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Răzvani”"
    -
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "„Țara Copilăriei”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Florența Albu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "George Vâlsan"
    Independența
Caraș-Severin
  • Școala Gimnazială
    "Copacele"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Domașnea"
    Strada Principală nr.343
  • Liceul Tehnologic
    "„Sfântul Dimitrie”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Daicoviciu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Băuțar”"
    -
  • CSEI
    "„Christiana”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.9"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Petroșnița”"
    -
Chișinău
  • Liceul de Creativitate și Inventică
    "Prometeu-Protalent"
    str. Alexei Șciusev 117
Cluj
  • Liceul Teoretic
    "Elf"
    str. Coșbuc nr. 1
  • Școala
    "Școala Gimnazială „Liviu Dan” Mociu, Județul Cluj"
    Principală 306-307
  • Școala gimnazială
    "„Negreni”"
    Str. Principala Nr. 206
  • Școala Gimnazială
    "Luna"
    124
  • Scoala Gimnazială
    "„Ioan Opriș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Emil Isac"
    Strada Giordano Bruno 46, Cluj-Napoca 400243
  • Şcoala Gimnazială
    "„Alexandru Vaida Voievod”"
    -
  • Club
    "„Copiilor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan Pascu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Borșa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Câțcău”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cojocna”"
    -
  • Colegiul Național
    "„George Barițiu”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Raluca Ripan”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Frata”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Răchițele”"
    -
  • Școala Gimnazială Specială
    "„Centru de Resurse și Documentare privind Educația Incluzivă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Brâncuși”"
    -
  • Şcoala Generală
    "„Simion Balint”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Fizeșu Gherlii”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Luna de Sus”"
    -
  • Liceul de Coregrafie și Artă Dramatică
    "„Octavian Stroia”"
    -
  • Asociația
    "„Dream.Act.Realise.Empower” (Visează.Acționează.Realizează)"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Iclod”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Țaga”"
    -
  • Liceul Teologic Adventist
    "„Maranatha”"
    -
  • Liceu Tehnologic
    "„Alexandru Borza”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Emil Racoviță”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Liviu Rebreanu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Vlădeasa”"
    -
  • Liceul de Arte Vizuale
    "„Romulus Ladea”"
    -
  • Colegiul Național
    "„George Coșbuc”"
    str. Avram Iancu, nr. 70-72
Constanța
  • Școala Primară
    "Petre Ispirescu"
    Aleea Universitatii, Nr. 40
  • Liceul Teoretic
    "Emil Racoviță"
    Strada Nicolae Bălcescu 14
  • Colegiul Național
    "Mircea Cel Bătrân"
    Strada Ștefan cel Mare nr.6
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Revoluţiei, nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Peștera"
    Str. Florilor, Nr. 98
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Calea București 19
  • Liceul
    "Agricol"
    Strada Palatului nr 1
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 28 "Dan Barbilian""
    Strada Decebal, Nr. 15
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    Principala
  • Liceul Tehnologic
    "Gheorghe Miron Costin"
    Bulevardul Aurel Vlaicu 86, Constanța 900007
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr.1"
    Str. Primariei, nr. 45 Comuna Mircea Vodă, Constanța
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr. 1 „Valu Lui Traian”"
    DN3, Valu lui Traian 907300
  • Şcoala Gimnazială
    "Viceamiral Ioan Murgescu"
    Strada Mihai Eminescu, Valu lui Traian 907300
  • Liceul Tehnologic
    "„Ciobanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Ghica”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ioan Cotovu”"
    Şoseaua Constanţei Nr.26 , Hârșova
  • Liceul Teoretic
    "„Ovidius”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Callatis”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucian Grigorescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Liceul Tehnologic „Axiopolis" Cernavoda"
    Str. Cazarmii, nr. 6
  • Școală Gimnazială
    "Școala Gimnazială Mircea Eliade"
    str. Cazărmii nr. 6
  • Liceul
    "Cobadin"
    -
  • Liceul
    "Energetic"
    Bd. Mamaia, nr. 284, Constanța
  • Școala Gimnazială
    "Nr.6 „Nicolae Titulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.23 „Constantin Brâncoveanu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Murfatlar”"
    -
  • Grădinița cu Program prelungit
    "„Lucian Grigorescu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Anghel Saligny”"
    -
  • Liceul
    "„Regele Carol I”"
    -
  • Școala Primară și Grădinița
    "„Colibri”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.31"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Băneasa”"
    -
  • Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă
    "„Albatros”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnziala Nr.1 Limanu"
    -
  • Liceu tehnologic
    "„I.C.Brătianu”"
    Str. Carol I nr. 20
  • Liceul Tehnologic
    "„Jean Dinu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr.18 „Jean Bart”"
    Str. Ioan Ursu nr. 51A
  • Liceul cu Program Sportiv
    "„Nicolae Rotaru”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 5 „Nicolae Iorga”"
    -
Covasna
  • Școala Gimnazială
    "„Kriza Janos”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Fejér Ákos”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Balint Gabor”"
    -
  • ŞCOALA POPULARĂ DE ARTE ŞI MESERII
    "„MŰVÉSZETI NÉPISKOLA SEPSISZENTGYÖRGY”"
    -
Dâmbovița
  • Școala Gimnazială
    "Corbii mari"
    str.Principală 1
  • Școala gimnazială
    "NR.3 Doicești"
    Str. Coloniei nr. 15
  • Școala Gimnazială
    "Corbii Mari 2"
    str.Principală 1
  • Liceul Teoretic
    "„Ion Ghica”"
    Strada Ana Ipătescu 81
  • Școala Gimnazială
    "„Dragomirești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gemenea Brătulești”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petrol Moreni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tătărani”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Nicolae Titulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Spiru Haret”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ghinești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Prof. Paul Bănica”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Prof. Ilie Popescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Marian Grigore Năstase”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Mioara Mincu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Pucioasa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grozăvești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Brănești”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "”Iancu C. Vissarion”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Rădulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Colegiul Național
    "„I.L.Caragiale”"
    -
  • Asociația Târgoviște
    "spre Europa"
    -
  • Colegiul Economic
    "„Ion Ghica”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Pucioasa"
    Str. Fîntînilor, nr. 18
  • Școala Gimnazială
    "„Iosif Gabrea”"
    -
Dolj
  • ȘCOALA CLASELE I - VIII
    "SCOALA GIMNAZIALĂ "Alecsandru Nicolaid""
    Str. Eroilor 11
  • Școala Gimnazială
    "„Unirea”"
    Sat Unirea, Comuna Unirea,Judetul Dolj, nr 5
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Ștefan Velovan”"
    Strada Amaradia, nr. 72
  • Liceul Teoretic
    "Mihai Viteazul"
    MĂRĂŞEŞTI NR. 5
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Creangă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lipovu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„George St. Marincu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Adrian Păunescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„GEORGE BIBESCU”"
    Str. Constantin Brâncoveanu, Nr.101
  • Liceul Teoretic
    "„Gheorghe Vasilichi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Drănic”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sadova”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Afumați”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Segarcea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Braloștița”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Anton Pann”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Verbita”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bratovoești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Catane”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan Ispas”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Constantin Nicolaescu Plopșor”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ing. Ionete Aurelian”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Macedonski”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Coșoveni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Carna”"
    -
  • Școala Gimnazială Particulară
    "„Ethos”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Constantin Argetoianu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Terraveda”"
    -
Galați
  • Școala
    "Nr. 17"
    Costache Conachi, nr. 2
  • Grădinița cu program prelungit
    "Nr. 9"
    Str. Constructorilor, nr. 14
  • Grădinița cu program prelungit
    "Elena Doamna"
    Str. Domneasca, nr. 114
  • Liceul Teoretic
    "Sfânta Maria"
    Strada Gheorghe Doja, Nr. 81
  • Școala Gimnazială
    "„Doamna Nica”"
    Strada Preot Gheorghe Gafton 7
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 28"
    Strada Roșiori, Nr. 31
  • Școala Gimnazială
    "Grigore Moisil"
    Strada Feroviarilor nr 19 A
  • Şcoala Gimnazială
    "Sf. Impărați"
    Bd. Siderurgistilor, Nr. 17
  • Școala Gimnazială
    "„Sfântul Ierarh Nicolae”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Radu Negru”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 Cavadinești"
    - Principală
  • Școala Gimnazială
    "„Unirea""
    Stefan cel Mare nr. 64, comuna Branistea
  • Liceul Teoretic
    "„Dunărea”"
    -Strada Oltului, nr. 24
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Elena Caragiani”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Iorgu Iordan”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dimitrie Sturdza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Simion Mehedinți”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.22"
    -
  • Liceul de Arte
    "„Dimitrie Cuclin”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan Octavian Iosif”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.5"
    STRADA GORUNULUI NR:6B
  • Școala Gimnazială
    "„Dimitrie Cantemir”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.2"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ovid Caledonoiu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Paul Bujor”"
    -
  • Grădinița cu P.P.
    "„Licurici”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Viteazul”"
    -
  • Liceul cu
    "Program Sportiv"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.33"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Mircea Eliade”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Emil Gârleanu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Alexandru Ioan Cuza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ene Patriciu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.24 „Sf. Arh. Mihail și Gavril”"
    -
Giurgiu
  • Liceul tehnologic
    "Nr. 1"
    SERBAN CANTACUZINO -DJ 411 NR. 361
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Stăncescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dumitru Constantin”"
    -
  • Liceul
    "„Udriște Năsturel”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tiu Dumitrescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Marin Ghe. Popescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Prundu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Greaca”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Stolnicul Constantin Cantacuzino”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Marin M. Ticulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
Gorj
  • Gradinita
    "PrikinDell"
    Calea Severinului 101
  • Colegiul Național
    "Tudor Vladimirescu"
    Strada Unirii nr. 29
  • Școala Gimnazială
    "„Ecaterina Teodoroiu”"
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Alexandru Ștefulescu” Tg-Jiu"
    Calea Eroilor 32
  • Şcoala Gimnazială
    "Sfântul Nicolae"
    Str. 11 Iunie, Târgu Jiu, Gorj, 210112
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 2"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Str. Minerului nr. 3
  • Colegiul Tehnic
    "Colegiul Auto "Traian Vuia” Tg-Jiu"
    Bld. Ecaterina Teodoroiu, Nr. 342
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 „Polovragi”"
    Drumul lui Burebista, nr. 31
  • Școala Gimnazială
    "„Sacelu”"
    -
  • Colegiul
    "„Mihai Viteazul”"
    -Gheorghe Dumitrescu Bumbesti Nr.14
  • Școala Gimnazială
    "„Capreni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Popescu Voitești”"
    Voitestii din Vale
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Henri Coanda”"
    str, ISLAZ nr 2
  • Liceu
    "Roșia-Jiu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Negreni”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Mătăsari”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Bustuchin”"
    -
  • Liceu
    "Liceul Tehnologic „Constantin Brâncuși” Peștișani"
    Strada Principală, Nr. 5
  • Liceul Tehnologic
    "„Turburea”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tismana”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„General Constantin Șandru”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Baia de Fier”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Roșia de Amaradia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lihulești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială "Voievod Litovoi""
    Calea Severinului, Nr. 86, județ Gorj
  • Colegiul Tehnic
    "„Ion Mincu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alimpești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cîlnic”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Capu Dealului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Săulești”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Țicleni”"
    -
Harghita
  • Liceul Teoretic
    "„O.C.Taslauanu”"
    Strada Dealului, nr. 9
  • Colegiul Național
    "„Octavian Goga”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Kemény János Toplița”, Harghita"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Majláth Gusztáv Károly”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Rece”"
    -
  • Centrul Școlar
    "„Educație incluzivă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Liviu Rebreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Imets Fulop Jako”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Mugeni"
    Ugeni, Nr. 166
  • Școala Gimnazială
    ",,Fráter György “"
    P-ta CSERES TIBOR, Nr. 2
  • Școala Gimnazială
    "„Kollo Miklos”"
    -
Hunedoara
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr. 6"
    Str. Traian nr. 2A
  • Școala Gimnazială
    "„Sântămăria”"
    -
  • Seminarul Teologic Ortodox
    "„Sfânta Ecaterina” Prislop"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I.G. Duca”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I.D.Sîrbu”"
    str. TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 5
  • 1
    "Colegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva"
    Str. Gh. Bariţiu, nr 2
  • Liceul Tehnologic
    "„Mihai Viteazu”"
    Nicolae Titulescu , Nr.43
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr.4"
    Str. Nicolae Titulescu nr. 31
  • Școala Gimnazială
    "Gurasada"
    -
  • Colegiul Național
    "„Decebal”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Mircea Eliade”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Buteanu”"
    -
  • Școala cu clasele I-VIII
    "„Hărău”"
    -
  • Asociația Clubul
    "„Lions”"
    -
  • Liceul Tehnologic Agricol
    "„Alexandru Borza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Certeju de Sus”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„ Dimitrie Leonida”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Crișan”"
    str. Bunei, nr.2
  • Grădinița
    "„Lumea Copiilor”"
    -
  • Școala Primară
    "„Reea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "SCOALA GIMNAZIALA PETROS"
    SAT PETROS NR. 163
  • Școala Gimnazială
    "„Pui”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Transilvania”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Berzovia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.3"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Andrei Saguna”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Dragomir Hurmuzescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ovid Caledoniu Densușianu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„I.C.Brătianu”"
    Muntii Retezat, Nr.3
  • Școala Gimnazială
    "Nr.7"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mircea Santimbreanu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Lupeni”"
    -
Ialomița
  • Liceul Tehnologic
    "”Înalțarea Domnului""
    -
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic ”Carol I” Fetesti"
    -str.Calarasi, nr.530
  • Școala Gimnazială
    "„Profesor Ioan Man”"
    -
  • Școala Primară
    "„Sărăţeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Maica Domnului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Săveni”"
    -
  • Școala Gimnazială Miloșești
    "„Miloșești”"
    Str. Principală, Nr. 57
  • Liceul Tehnologic
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "De Industrie Alimentară"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Munteni”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Paul Georgescu”"
    -
Iași
  • Liceul Teoretic
    "Vasile Alecsandri"
    Strada Costache Negri 50, Iași 700071
  • Colegiul
    "Național"
    Str. Arcu 4, Iași 700125
  • Colegiul
    "Emil Racoviță"
    Aleea Nicolina 4, Iași 700221
  • Colegiul
    "Garabet Ibraileanu"
    Strada Oastei 1, Iași 700478
  • Colegiul
    "Richard Wurmbrand"
    Strada Smârdan 13, Iași 700399
  • Liceul Teoretic
    "Dimitrie Cantemir"
    Aleea Decebal 13, Iași 700259
  • Școala Gimnazială
    ""Profesor MIhai Dumitriu" Valea Lupului"
    Strada Nucilor, Valea Lupului
  • Seminarul Teologic Ortodox
    "Sf. Vasile cel Mare"
    Aleea Mihail Sadoveanu 46, Iași 700303
  • Grădinița și Şcoala Primară
    "Hänsel und Gretel"
    Strada Lascăr Catargi 62, Iași 700107
  • Gradinița și școala primară
    "Euroed"
    Strada Florilor 3A, Iași 700513
  • Școala postliceală sanitară
    "Aprendis"
    Bulevardul Ştefan cel Mare şi Sfânt, Nr. 67, etj 2
  • grădiniță, școală primară, gimnaziu, liceu
    "LICEUL TEORETIC VARLAAM MITROPOLITUL IAȘI"
    Strada Lascăr Catargi nr. 33
  • Asociația TIM Educație
    "Grădinița Tesori"
    Iasi
  • Liceul Tehnologic
    "Vlădeni"
    Str. Principală
  • Școala Gimnazială
    "Euroed"
    str. Florilor nr. 1 C
  • Colegiul Tehnic de Căi Ferate
    "Unirea"
    Strada Ceferiştilor Nr. 3
  • Colegiul
    "Costache Negruzzi"
    Str. Toma Cozma nr.4
  • Colegiul Național
    "Mihai Eminescu"
    Strada Mihail Kogălniceanu nr. 10
  • Școala Gimnazială
    "Oboroceni"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Gh. I. Bratianu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Bogdan Petriceicu Hașdeu” Iași"
    Ion Creangă 27
  • Scoala
    "„Strunga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Vînători"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Victor Mihailescu Craiu”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Lespezi”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Brăești”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Haralamb Vasiliu”"
    Șoseaua Națională nr 88
  • Școala Gimnazială
    "„Butea”"
    STRADA TUDOR VLADIMIRESCU, NUMARUL 13
  • Școala Profesională
    "„Mogoșești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Costuleni”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Poni” IAŞI"
    BULEVARDUL SOCOLA, NR 110
  • Liceul Agricol
    "„Mihail Kogălniceanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gh. Ciobanu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Lascăr Rosseti”"
  • Școala Gimnazială
    "”Mihai Codreanu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Dimitrie Leonida”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Al I Cuza” Podu Iloaiei"
    Stada Națională Nr. 112, Localitatea Podu Iloaiei, Județul Iași
  • Scoala Profesionala
    "ȘCOALA PROFESIONALĂ GROPNIȚA"
    Strada Principala nr.1
  • Liceul Teoretic
    "„Test Nr. 2”"
    -
  • Școala Postliceală Sanitară
    "Grigore Ghica Vodă"
    str. Nicolae Bălcescu nr. 19, Iași, 700117
  • Școala Gimnazială
    "„Ciurea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Siretel”"
    -
  • Școala Profesională
    "ȘCOALA PROFESIONALĂ, FÂNTÂNELE"
    Principala nr 33
  • Școala Gimnazială
    "„Ioanid”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Stornești”"
    -
  • Colegiul Agricol de Industie Alimentară
    "„Vasile Adamachi”"
    Aleea Mihail Sadoveanu nr. 41
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Creangă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ionel Teodoreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Mădârjac"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Veronica Micle""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Creangă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gâștești”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Ionel Teodoreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Axinte Uricariul”"
    -
  • Liceul Tehnologic Economic
    "„Nicolae Iorga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Iordache Cantacuzino”"
    -
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grajduri”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Iorga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Aron-Vodă”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "de Transporturi și de Construcții"
    -
  • Liceul Teoretic de Informatică
    ""Grigore Moisil""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„D.D.Pătrășcanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Elena Cuza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vânători”"
    -
  • Liceul Special
    "„ Moldova”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Miron Costin”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Mihai Busuioc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mironeasa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    ",,Ștefan Bârsănescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dimitrie A. Sturdza”"
    -str. Cetățuia nr. 3
  • Liceul Tehnologic
    "„Hârlău”"
    -
  • Școala Profesională de
    "Industrie Alimentară"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Slobozia”"
    Scoala Slobozia
  • Școala Gimnazială
    "„Otilia Cazimir”"
    -
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Costache Antoniu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Hadâmbu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bivolari”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Satu Nou”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Todirești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.23 „Titu Maiorescu”"
    Aleea Decebal, nr. 10
  • Colegiul Economic
    "Administrativ"
    -
  • Școala Profesională
    "„Cozmești”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Nicolae Balauța”"
    -
  • Școala Profesională
    "Ștefan cel Mare"
    Strada Principală, Cotnari 707120
  • Școala Gimnazială
    "„Balș”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Ștefan cel Mare”"
    -Str. M. Eminescu 5
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnazială CRUCEA"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Seacă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vânători”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Sticlăria"
    -Principala
  • Școala Gimnazială
    "„Paradis”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Șcheia, A.I.Cuza”"
    sat Șcheia, Comuna A.I.Cuza, Iași
  • -
    "-"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cezar Petrescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Zmeu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bosia”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Focuri”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Haulică”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Rareș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Ghica”"
    Primăverii, nr. 8
  • Școala Gimnazială
    "„Țuțora”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ciortești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "”Constantin Teodorescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Miroslovești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Glodenii Gândului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Rădeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Petru Poni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Deleni"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 „Domnița”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Ion Holban”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Comandor Alexandru Cătuneanu""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Muncelu de Sus”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gorban”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Moșna”"
    str. Fundătură, nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "„Chicerea”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Virgil Madgearu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Horlești”"
    -
Ilfov
  • Școala Primară și Gimnazială
    "Școala Gimnazială Pro Ingenio"
    Primaverii 14, Bragadiru
  • Liceul Teoretic
    "Traian Lalescu"
    Comuna Branesti
  • Școala gimnazială
    "Nr. 1"
    Giurgiului nr.220
  • Școala
    "Ștefăneștii de Jos"
    Ștefăneştii De Jos NR.116
  • Școala Gimnazială
    "Mihai Eminescu"
    Ghermănești, Snagov
  • Școala Gimnazială
    "Constantin Băicoianu"
    Snagov, șos.Ghermănești nr.67, sat Ghermănești
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    Sos. Unirii, 6
  • Școala generală
    "Nr. 1"
    Sos. Bucuresti, 110
  • Liceul Teoretic
    "Ioan Petruș"
    23 August nr. 4
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr 2 Fundeni"
    Str. Agricultorilor Nr. 18-20 Comuna Dobroești, Ilfov
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 3"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Str.Traian nr.19
  • Liceul Sportiv
    "„Clasele I-XII”"
    -
  • Școală
    "Școala Gimnazială Nr. 2 Buftea"
    Str. Stirbei-Voda , Nr.22
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Mogoșoaia”"
    -
  • Liceu
    "Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Dumitru Dumitrescu”"
    Șoseaua BUCUREȘTI - TÂRGOVIȘTE NR. 135
  • Grădinița
    "„Căsuța Copilăriei”"
    -
  • Clubul Sportiv
    "Școlar"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Găneasa”"
    Str. Ștefan cel Mare, nr. 27
  • Școala Gimnazială
    "„Hermann Oberth”"
    -
Maramureș
  • Liceu
    "Liceul Teoretic "Emil Racovita""
    B-dul Republicii , Nr. 8
  • Scoala Gimnaziala
    "Internațională"
    Str Victor Babes nr 26B
  • Scoala Gimnaziala
    "Lucian Blaga"
    Corp A: str. Progresului nr.38 Corp B: str. Vasile Alecsandri nr.56
  • Gradinița
    "cu Program Normal, Nr. 20"
    Baia Mare, Județul Maramureș
  • Școala Gimnazială
    "Florea Muresanu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Victor Babeș”"
    -
  • Școala de canto
    "„PS Academy”"
    Bulevardul Bucuresti nr 3 , etaj 3
  • Liceul Teoretic
    "„Bogdan Vodă”"
    -str. Mihai Eminescu Nr. 1
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 4"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Transilvania”"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Regele Ferdinand”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.7"
    -
  • Liceul cu
    "Program Sportiv"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Oncești"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sălsig”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Simion Bărnuțiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucian Blaga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.4"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.7"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Botiza”"
    Sector 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr.9"
    -
  • Școala de Arte și Meserii
    "„Repedea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ieud”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bogdan Vodă”"
    -
  • Liceul
    "„Borșa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Băița de sub Codru”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mireșu Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Satulung”"
    -
  • Colegiul
    "de Arte"
    Str. Petofi Sandor 2-4. Baia Mare 430165
  • Școala Gimnazială
    "„George Coșbuc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 11 „Nicolae Iorga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 4 „Avram Iancu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Petre Dulfu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 18"
    Str. Aleea Filaturii, Nr. 2
  • Liceul Teoretic
    "„Nemeth Laszlo”"
    -
Mehedinți
  • Școala Gimnazială
    "Rogova"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Dr. Victor Gomoiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Rădulescu Motru”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Alexandru M. Popescu""
    Principală, nr. 10
  • Colegiul National Economic
    "„Theodor Costescu”"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Ștefan Odobleja”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Stângăceaua”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Șovarna”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Isverna”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bala”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Corlațel”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Prunișor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Braniștea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Broșteni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Podeni"
    Principală, nr 50
  • Școala Gimnazială
    "„Dârvari”"
    -
Mureș
  • Colegiul Național
    "Colegiul Național „Mircea Eliade”"
    Str. 1 Decembrie 1918 nr. 31
  • Liceu
    "Gheorghe Sincai"
    Bulevardul 1848 nr 55, Târgu Mureș 540406
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Ioan Cuza”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Maior”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Serafim Duicu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Suseni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnazizala Petelea"
    Petelea nr.724
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Vasile Netea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ideciu de Jos”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Avram Iancu”"
    -
  • „Electromureș”
    "Liceul Tehnologic"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion Vlasiu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Aurel Persu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Traian Vuia”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Gheorghe Marinescu”"
    -
  • Liceul Vocațional
    "Reformat"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Bolyai Farkas”"
    -
  • Liceul cu Program Sportiv
    "„Szasz Adalbert”"
    -
  • Liceul
    "Vocațional de Artă"
    -
  • Liceul Teologic
    "Romano Catolic"
    -
  • Colegiul Național
    "„Alesandru Papiu Ilarian”"
    -
  • Colegiul Economic
    "„Transilvania”"
    -
  • Colegiul Agricol
    "„Traian Săvulescu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Unirea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Friedrich Schiller”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Romulus Guga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„George Coșbuc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Europa”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Bălcescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Liviu Rebreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dacia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Viteazul”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tudor Vladimirescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Bernady Gyorgy”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.7"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Zau de Câmpie”"
    -
Neamț
  • ŞCOALA POSTLICEALĂ
    "Sanitară Moldova"
    Bd. Republicii, 1-3
  • Colegiul Tehnic
    "„Gheorghe Cartianu”"
    Bulevardul Traian
  • Colegiul Tehnologic
    "Spiru Haret"
    str.Petru Rareș nr.26
  • Scoala Gimnaziala
    "Ion Creanga"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Vasile Sav"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "„Gheorghe Savinescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dochia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Piatra Soimului"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Iulia Hălăucescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vlad Dănulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Daniela Cuciuc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr.8 Piatra Neamț"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ieremia Irimescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Comuna Văleni"
    -
  • Colegiul Național
    "„Roman Vodă”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Nisiporești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "”Dămuc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Iorga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.11"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
Olt
  • Școala Gimnazială
    "„Icoana”"
    Str. Principala
  • Colegiul National
    "„Nicolae Titulescu”"
    Aleea Rozelor Nr. 5
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion Popescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dobrosloveni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bucinișu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Popescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vâlcele”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Perieți”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Tudor Vladimirescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Oporelu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Pleșoiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Piatra”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihail Drumeș”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Dimitrie Petrescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Baldovinești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Coculescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Priseaca”"
    -
Prahova
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Moisil Ploiești"
    str Aleea Laurilor, nr. 2A, bl. sala 1
  • Şcoala Gimnazială
    "Nedelea"
    Sat Nedelea
  • Școala Gimnazială
    "Ariceștii Rahtivani cu clasele I - VIII"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "Profesor Nicolae Simache"
    -
  • Școala Gimnazială
    "”Andrei Mureșanu”"
    TROTUS NR.4
  • Şcoala Gimnazială
    "Brazi"
    Strada Lalelelor, nr.6 Comuna Brazi, Prahova
  • Scoala
    "Fulga"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Podenii Noi”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    ""Gheorghe Ionescu-Sisești""
    Gheorghe Ionescu Sisesti nr.4
  • Școala Gimnaziala
    "”Radu și Severa Novian”"
    -
  • Școala Gimnaziala
    "Filipestii de Tirg"
    -
  • Școala Gimnazială
    ""Lizeta-Paul Grecianu""
    -
  • Colegiul
    ""Ferdinand I""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dîrvari”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Radu Stanian”"
    Strada Bobâlna nr. 76, Ploiești
  • Liceul Teoretic
    "„Grigore Tocilescu""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Magureni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bertea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„B. P. Hașdeu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tase Dumitrescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Școala Gimnazială, Comuna Bătrâni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Învățător Radu Ion”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Andrei Rădulescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gura Vadului”"
    -
  • Școală Gimnazială
    "„Toma Caragiu” Ploiești"
    Minerva, nr. 4
  • Liceul Tehnologic
    "„Toma Socolescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nichita Stănescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Energetic”"
    -
  • Colegiu
    "Colegiul Național „Alexandru Ioan Cuza” Municipiul Ploiești"
    str.Trei Ierarhi nr.10 Municipiul Ploiesti
  • Centrul de cursuri
    "„Prichindelul Poliglot”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Grigorescu”"
    -
  • Grădinița
    "Nr.5"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Călugăreni”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Forestier Câmpina”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sfânta Maria”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Poseștii-Pământeni”"
    -
  • Colegiul Național
    "„I.L.Caragiale”"
    -
  • Școala primară
    "„Angels”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Ion Kalinderu”"
    -
  • Grădinița cu PP
    "„Step by Step” Dumbrava Minunată"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Cioranii de Jos”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.2"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Buda”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mitropolit Pimen Georgescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Iorga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Strejnicu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Jugureni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sfantul Nicolae""
    -
  • Liceul
    "„Carol I”"
    -
  • Colegiul
    "„Spiru Haret”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Salcia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Boldești - Grădiștea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Scorțeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Eroilor”"
    -
  • Asociația Mutuală
    "„Amus France Roumanie”"
    -
Sălaj
  • Colegiul Tehnic
    "„Alesandru Papiu Ilarian”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Simion Bărnuțiu”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Silvania”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Octavian Goga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucian Blaga”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Dobrin”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„SZIKSZAI LAJOS”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Breban”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ion Agârbiceanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Ip”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    -
Satu-Mare
  • Grupul Şcolar
    "Simion Bărnuţiu"
    Str. Rákóczy Ferenc 12
  • Școala Gimnazială
    "„Fenyi Istvan”"
    -
  • Centrul Școlar
    "pentru Educație Incluzivă"
    -
  • Colegiul Național
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tarna Mare”"
    Tarna Mare
  • Liceul Tehnologic
    "„Constantin Brâncuşi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Căuaș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Bulgar”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion I.C. Brătianu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Bârsău de Sus”"
    -
  • Liceul de Arte
    "”Aurel Pop”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Călinești Oas"
    PRINCIPALA , NR 13
  • Școala Gimnazială
    "„Santau”"
    -
  • Școala Profesională
    "„George Coșbuc”"
    Principala nr.551
  • Școala Gimnazială
    "„Botiz”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Oar”"
    -
  • Colegiul Național
    "”Doamna Stanca”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Elisa Zamfirescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Wesselenyi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dorolț”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vetiș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Moisil”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tașnad”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Cupcea”"
    -
  • COLEGIUL ECONOMIC
    ""GHEORGHE DRAGOȘ""
    -
  • ȘCOALA GIMNAZIALĂ
    ""OCTAVIAN GOGA""
    -
  • Colegiul Național
    "„Ioan Slavici”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Kölcsey Ferenc”"
    Str Mihai Eminescu nr.1
  • Liceul
    "cu Program Sportiv"
    -
  • Liceul
    "Reformat"
    -
  • Liceul Romano-Catolic
    "„Josephus Calasantius”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Anghel Saligny”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„George Barițiu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ioniţă G. Andron”"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Iuliu Maniu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Unio-Traian Vuia”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ardud”"
    -
  • Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară
    "„George Emil Palade”"
    -
  • Liceul Teologic Romano - Catolic
    "„Hám János”"
    -
  • liceu teoretic
    "LICEUL TEORETIC CAREI"
    Ignișului, 18-20
  • Liceul Teoretic German
    "„Johann Ettinger”"
    Bulevardul Cloșca, Nr. 72
  • Școala Gimnazială
    "„Aurel Haiduc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Avram Iancu”"
    Bld. Muncii nr. 19
  • Școala Gimnazială
    "„Bălcescu-Petőfi”"
    Aleea Trotușului nr. 2,
  • Școala Gimnazială
    "„Bem Jozsef""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Constantin Brâncoveanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Csűry Bálint”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gellert Sandor""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Creangă”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Iuliu Coroianu” Craidorolț"
    Str. Principală, Nr. 116
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Viteazul”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mircea Eliade”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Petőfi Sándor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Petri Mor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Rákóczi Ferenc”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Lucaciu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Viorel Sălăgean”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Joseph Szolomayer”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala „Acâş”"
    -str Mihaienilor nr 232
  • Școala Gimnazială
    "„Berveni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Culciu Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Doba”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Foeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "ŞCOALA GIMNAZIALĂ PĂULEŞTI"
    Principala Nr 89
  • Școala Gimnazială
    "„Pir”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Porumbești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Socond”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tășnad”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Terebești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Turulung”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Valea Vinului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vama”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Viile”"
    -
  • Liceul Teologic Ortodox
    "„Nicolae Steinhardt”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Tempfli Jozsef”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Cehal”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ciumești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vasile Lucaciu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Poiana Codrului”"
    -
Sibiu
  • Școala Primară
    "ȘCOALA PRIMARĂ ROMÂNO - FINLANDEZĂ"
    str. Dealului, nr. 6
  • Scoala Gimnaziala
    "Sava Popovici Barcianu"
    -
  • Liceul
    "de Artă"
    -
  • Scoala Gimnaziala
    "Nr. 13"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„August Treboniu Laurian”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Axente Sever”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr 21"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Georg Daniel Teutsch""
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihăileni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan-Ban-Dascălu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 7"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Gh.Lazăr”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Jina”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Albescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Aurel Decei”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ilie Măcelariu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Slimnic”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Laslea"
    Subvale 115B
  • Școala Gimnazială
    "„Ocna Sibiului”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I.L.Caragiale”"
    -
Suceava
  • Colegiul Național
    "Petru Rareș"
    Str. Mihai Viteazu nr. 24
  • Liceu
    "Colegiul Silvic „Bucovina”"
    CALEA BUCOVINEI 56
  • Liceul Tehnologic
    "Nr.1"
    CALEA TRASILVANIEI NR.55
  • Colegiul Național
    "Dragoș Vodă"
    Str. Liceului, nr.3
  • Școala Gimnazială
    "Bogdan Vodă"
    Calea Bucovinei nr.26
  • Școala Gimnazială
    "George Voevidca"
    Calea Bucovinei, Nr. 206
  • Școala Gimnazială
    "Teodor V. Ștefanelli"
    Calea Transilvaniei 38A
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic „Filadelfia” Suceava"
    str. Narciselor, nr. 5E
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr.1"
    Bulevardul Bucovina Nr. 16, Gura Humorului 725300
  • Școala Gimnazială
    "Simion Florea Marian"
    DN17, Ilișești 727130
  • Scoala Gimnazială
    "Ion Creangă"
    -
  • Școala
    "„Palatul Copiilor”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Milișăuți”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ion Luca”"
    -
  • Liceul Tehnic
    "„Latcu Voda”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 10"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Artur Gorovei”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihai Eminescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ostra”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Tomșa Vodă”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ştefan cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Maria Cantacuzino”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Botoșana”"
    -
  • Colegiul Național de Informatică
    "„Spiru Haret”"
    -
Teleorman
  • Școala Gimnazială
    "„Zaharia Stancu”"
    CARPATI, NR. 71-73
  • Școala Gimnazială
    "„Slobozia Mândra”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Poeni”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Preotu”"
    -
Timiș
  • Grădinița, Școală Primară, Școală Gimnazială
    "Wendy School"
    Aleea Ghirodei nr. 55/A
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 4"
    Strada Victor Vlad Delamarina 21
  • Şcoala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Izvin"
    Izvin, str.Preot Traian Pelea ,nr.55 , judet Timiș
  • Scoala Gimnaziala
    "Curtea"
    -
  • Colegiul Național
    "„Carmen Sylva”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Bethausen"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială nr. 6"
    Str. Vulturilor nr. 89
  • Liceul Tehnologic Energetic
    "„Regele Ferdinand I”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Iecea Mare”"
    -Str. Mihai Eminescu, Nr.311
  • Școala Gimnazială
    "„Sat Chinez”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Maria Brindea”"
    -STR.PRICIPALĂ, NR.279
  • Școala Gimnazială
    "„Bârna”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Checea”"
    -
  • Centrul Școlar
    "pentru Educație Incluzivă „Constantin Pufan”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Nestor Oprean” Nr.2"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "”Petre Mitroi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ghiroda”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Giarmata”"
    -
  • Școala Generală
    "„Cărpiniș”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„ȘAG”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Sfântu Nicolae”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lenauheim”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnaziala Comuna Livezile"
    196
  • Școala Gimnazială
    "„Ghizela”"
    -
Tulcea
  • Școala gimnazială
    "Ion Creangă"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Henri Coandă"
    Str. Tineretului, Nr. 2, 820235
  • Școala Gimnazială
    "Jijila"
    Str. Victoriei, Nr. 31
  • Școala Gimnazială
    "Panait Cerna"
    -
  • Școala gimnazială
    "Școala Gimnazială „Gheorghe Banea”"
    Str.FLORILOR, nr.30
  • Școala Gimnazială
    "Nicolae Iorga"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sf. Gheorghe”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Turcoaia”"
    -
  • Scoala Gimnazială
    "Nr.1 Măcin"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Constantin Brătescu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Măcin”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Ciucurova"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Nenițescu”"
    -
  • Colegiul Dobrogean
    "„Spiru Haret”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dorobanțu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Ion Mincu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Daeni”"
    -
Vâlcea
  • Școala Gimnazială
    "Take Ionescu"
    Calea lui Traian nr. 128
  • Școala Gimnazială
    "„Ion C Constantinescu”"
    sat Cueni, nr.49
  • Școala Gimnazială
    "„Udrești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Achim Popescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Alunu”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Căpitan Nicolae Pleșoianu”"
    -
  • Liceul
    "„Preda Buzescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială sat Păușești-Otăsău, comuna Păușești"
    -
  • Școala Gimnazială
    "”Slătioara”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ulmetu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I. Gh. Duca"
    -
Vaslui
  • Liceul Tehnologic
    "„Nicolae Iorga”"
    str. 1 Decembrie, nr. 3
  • Grup Școlar
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„George Tutoveanu”"
    -
  • Centrul de Zi
    "Pentru Consiliere si Sprijin Părinți/Copii"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ioan Creangă”"
    -
  • Colegiul Economic
    "„Anghel Rugină”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Petru Rareș”"
    -
  • Școala Gimnazială de Arte
    "„N. Tonitza”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
Vrancea
  • Liceul Teoretic
    "Ioan Slavici"
    Bulevardul Independenței 2, Panciu 625400
  • Şcoala Gimnazială
    "Vizantea-Razaseasca"
    Principală
  • Școala Gimnazială
    "Anghel Saligny"
    -
  • Liceul de Artă
    "Gheorghe Tattarescu"
    Alecu Sihleanu, Nr. 6
  • Colegiul Tehnic
    "Valeriu D. Cotea"
    Cuza Vodă, Nr. 46
  • Școală Gimnazială
    "Școala Gimnazială ”Oana Diana Renea„ Focșani"
    Dornei, Nr. 1
  • Colegiul Național
    "Al.I.Cuza"
    Cuza-Vodă, Nr. 47
  • Colegiul Tehnic
    "Gheorghe Asachi"
    Moldova
  • Colegiul Tehnic
    "Edmond Nicolau"
    1 Decembrie 1918, nr. 10
  • Școala Gimnazială
    "Ion Basgan"
    Inginer Ion Basgan
  • Grup Școlar
    "G.G. Longinescu"
    str. Mărășești, nr. 50
  • Școala Gimnazială
    "Ștefan cel Mare"
    Strada Ștefan cel Mare nr.12
  • Grup Școlar Colegiul Tehnic
    "Ion Mincu"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "Spiru Haret"
    -
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic„Grigore Gheba”"
    Str.Prof.Nicolae Giurca
  • Școala Gimnazială
    "„Victor Slăvescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Valeriu D. Cotea” Vidra"
    Principală
  • Școala Gimnazială
    "„Tâmboești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Biliești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Șindrilari”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Emil Atanasiu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Principele Șerban Ghica şi Principesa Aristiţa Ghica”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Milcovul”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1 „Mera”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gura Caliţei”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 7"
    -
  • Liceul cu Program
    "Sportiv"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Regina Maria”"
    -
  • Liceul
    "„Simion Mehedinți”"
    -
  • Colegiul Național
    "„Emil Botta”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Slobozia Bradului"
    -
  • Liceu Tehnologic
    "Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” Panciu"
    str. Nicolae Titulescu nr. 72
  • Școala Gimnazială
    "„Suraia”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Boghești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Jariștea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Țifești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Năneşti”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Ștefan cel Mare”"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "„Tănăsoaia”"
    -