Pentru o experiență cât mai plăcută în sistemul Adservio vă recomandăm actualizarea browser-ului sau folosirea unui alt browser modern: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, etc.
FIECARE ZI E O NOUĂ ȘANSĂ SĂ-ȚI SCHIMBI VIAȚA
captcha
LA ADSERVIO PROMOVĂM GÂNDIREA FĂRĂ LIMITE
POSTURI DISPONIBILE
  • IAȘI
    • Senior PHP Developer
    • Consultant Relații Clienți
  • BUCUREȘTI
    • Consultant Vânzări
SENIOR PHP DEVELOPER (IAȘI)
Candidatul ideal:
- Experiență minim 3 ani PHP
- Să prezinte un portofoliu care demonstrează experiență
- Să dețină cunoștințe solide de MySQL
- Să dețină cunoștințe avansate de JavaScript + jQuery
- Experiență de lucru în CodeIgniter Framework
- Să dețină cunoștințe avansate de HTML5/CSS3
- Să își documenteze codul și să folosească norme de formatare și organizare a codului
- Să fie creativ și să propună soluții la problemele întâlnite
- Să poată lucra independent dar și în echipă
- Să fie comunicativ și să pună întrebări de clarificare a scopului urmărit de aplicație
Responsabilități/Beneficii:
- Implementează cerințele de dezvoltare aplicațiilor software ale companiei, la nivelul de calitate și în timpul agreat în cadrul proiectului
- Analizează, proiectează, implementează și testează soluțiile tehnice
- Aplică responsabil procedurile și tehnicile de programare
- Deschis pentru acumularea de noi cunoștințe și aprofundarea celor existente

Dacă îți place ceea ce facem la Adservio și crezi că poți aduce un plus prin activitatea ta, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău, împreună cu un paragraf în care să ne spui care este opinia ta despre învățământul preuniversitar românesc, la adresa: relatiiclienti@adservio.ro

CONSULTANT RELAȚII CLIENȚI (IAȘI)
Ce trebuie să faci:
- Ții legătura telefonic cu potențiali clienți și cei existenți;
- Să cunoști bine aplicația Adservio și să asiști clienții actuali și cei potențiali privind opțiunile și beneficiile oferite;
- Contribui la creșterea pachetului de clienți;
Cum ne dorim să fii:
- Să ai atitudine optimistă și deschisă;
- Să ai abilități bune de comunicare și interrelaționare;
- Să poți comunica clar, convingător și corect;
- Studiile superioare constituie un avantaj;
- Cunoștințe MS Office;
- Cel mai important: să crezi în valorile Adservio și să dorești să îmbunătățești educația românească;
Ce îți putem oferi:
- Telefon și laptop de serviciu;
- Mediu de lucru motivant, deschis, în care poți învăța constant;
- Suport informațional pentru a te integra cât mai bine în echipa noastră;

CONSULTANT VÂNZĂRI (BUCUREȘTI)
- Vinzi și promovezi pachetele de produse Adservio;
- Ții legătura cu potențiali clienți și cei existenți;
- Să ai atitudine optimistă, entuziasmată și deschisă;
- Să ai abilități excelente de comunicare și interrelaționare;
- Să ai experiență minim 2 ani pe vânzări;